Na jakie imprezy warto wynająć mobilny bar?

Mobilny bar cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów organizujących różnorodne imprezy. Obecnie, to podstawowa atrakcja na weselach, sylwestrach, imprezach pracowniczych, 18. urodzinach oraz hucznych rocznicach ślubu. Jak wygląda mobilny bar w praktyce? Ile kosztuje jego wynajęcie i dlaczego warto zdecydować się na taką atrakcję?

Jak wynająć mobilny bar?

W lokalnej pracy oraz przede wszystkim w Internecie (na portalach społecznościowych i różnych portalach) można znaleźć sporo atrakcyjnych ogłoszeń dotyczących wynajęcia mobilnego baru na różne okoliczności. Zazwyczaj wraz z całym sprzętem w konkretne miejsce (gdzie odbywa się impreza) przyjeżdża dwóch pracowników, którzy rozkładają bar oraz pełnią rolę barmanów serwującym gościom bajecznie kolorowe drinki. Barmani przedstawiają swoją ofertę, natomiast zamawiający wyposaża bar w napoje oraz alkohol. Standardowo, w na podstawowej liście drinków, które serwuje mobilny bar znajdują się:
1. Mojito;
2. Margarita;
3. Pina Colada,;
4. Cosmopolitan;
5. Kamikaze;
6. Daiquiri;
7. Sex on the beach;
8. Tequila Sunrise;
9. Wściekły Pies;
10. Martini.

Jaki jest koszt wynajęcia mobilnego baru na imprezę?

W zależności od lokalizacji oraz oferty, którą klient wybierze i czasu, na który potrzebuje taką atrakcję – koszt wynajęcia waha się w przedziale od 1000 zł do 2000 zł za kilka godzin „pracy” tego miejsca na imprezie. Warto przejrzeć kilka ofert i znaleźć taką, która będzie w 100% spełniała nasze potrzeby.

Czy warto zdecydować się na taką atrakcję?

Zdecydowanie odpowiedź brzmi: tak. Mobilny bar zawsze skupia przy sobie wiele osób, które chętnie próbują różnorodnych drinków. Dodatkowo, barmani prezentują sztuczki, które stanowią kolejny punkt rozrywkowy na danej uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *