Praga i zmiany na lepsze!


Mieszkanie na Pradze Północ staje się rzeczywistą atrakcją, którą naprawdę warto się zainteresować! Prawobrzeżna Warszawa zmienia się na lepsze, architektura oraz infrastruktura miejska ulegają unowocześnieniu. Najlepiej obrazują to przepiękne odnowione kamienice na Pradze, które pozwalają poczuć magię tego miasta i docenić wszelkie najlepsze elementy życia w Warszawie.

Jak wyglądają odrestaurowane kamienice?

Wiele z odrestaurowanych kamienic zlokalizowanych w obrębie Pragi Północ to nieruchomości zbudowane na początku XX wieku, należące do kupców – często pochodzenia żydowskiego. Lokale są bardzo przestronne i cechują się wyjątkowo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Renowacji poddane zostały takie elementy, jak m.in. fasady, tynki, podłogi, wnętrza klatek schodowych oraz m.in. dokonane zostały wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacji elektrycznej. Czyni to z tych obiektów wyjątkowo funkcjonalne, bezpieczne i komfortowe miejsca do zamieszkania. Coraz częściej odnowione kamienice na Pradze są poddawane zabiegom, które pozwalają na stworzenie w ich podziemiach parkingów, co jest niezwykle korzystne z punktu widzenia rosnącego ruchu ulicznego oraz ograniczonej przestrzeni parkingowej w obrębie ulicznych parkingów. Dzięki temu możemy mieszkać w starszym budownictwie na nowoczesnym poziomie.

Gdzie szukać takich mieszkań?

Mieszkania w okolicy Dworca Wileńskiego najlepiej jest przeglądać za pomocą internetu. Wiele spółek inwestuje aktywnie w odnawianie miejskich kamienic, co na pewno jest bardzo korzystnym zjawiskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *